KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 8371491
nr 837 1491
Rune Hagman
(f. 1914), Sverige
Kolteckning, Rune Hagman (f. 1914), kvinna, signerad, ramens innermått: 35x30
Rune Hagman, svensk målare född i Stockholm 1914.
Utrop:
300 kr
måndag 29 juli 2013
kl 19:21:17